KONST / Litografier / Färglitografi 14408299
nr 1440 8299
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
"Kulturskymning" signerad, numrerad 8/250, daterad 80. Färglitografi, bildmått: 81x57cm, yttermått inklusive ram: 96x72cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:35:20
17/12 01:16:29
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg